Skip to content
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa: Anasayfa arrow Tarihçe arrow Başpehlivanlar
Başpehlivanlar

KIRKPINAR :: Başpehlivanlar


Kırkpınar Başpehlivanları

  2008
Recep Kara
  2007
Recep Kara
  2006
Osman Aynur
  2005
Şaban Yılmaz
  2004
Recep Kara
  2003
Kenan Şimşek
  2002
Hasan Tuna
  2001
Vedat Ergin
  2000
Karamürselli Ahmet Taşçı
  1999
Karamürselli Ahmet Taşçı
  1998
Antalyalı Cengiz Elbeye
  1997
Karamürselli Ahmet Taşçı
  1996
Karamürselli Ahmet Taşçı
  1995
Karamürselli Ahmet Taşçı
  1994
Antalyalı Cengiz Elbeye
  1993
Karamürselli Ahmet Taşçı
  1992
Karamürselli Ahmet Taşçı
  1991
Karamürselli Ahmet Taşçı
  1990
Karamürselli Ahmet Taşçı
  1989
Çoban Saffet Kayalı
  1988
Recep Gürbüz
  1987
Hataylı Recep Kılıç
1986
Balıkesirli İbrahim Gümüş
  1985
Bandırmalı Sabri Acar
  1984
Hüseyin Çokal
  1983
Hüseyin Çokal
  1982
Hüseyin Çokal
  1981
Akhisarlı Mustafa Yıldız
  1980
Mehmet Güçlü
  1979
Bandırmalı Sabri Acar
  1978
Karamürselli Aydın Demir
  1977
Karamürselli Aydın Demir
  1976
Karamürselli Aydın Demir

1975Güreşler yarıda kesildi.  1974
İzmirli Kara Ali Çelik
  1973
Ordulu Davut Yılmaz
  1972
Akhisarlı Mustafa Yıldız
  1971
Hasan Şahin
  1970
İzmirli Kara Ali Çelik
Başpehlivanlık güreşi 6 saat sürünce Hakem Kurulu başpehlivanlık vermedi.  1969
Babaeskili Nazmi Uzun
  1968
Ordulu Mustafa Bük
  1967
Ordulu Mustafa Bük
  1966
Ordulu Mustafa Bük
  1965
İzmirli Kara Ali Çelik
  1964
Sındırgılı Mehmet Ali Yağcı
  1963
Adapazarlı Sezai Kanmaz

1962Hakem Kurulu "Başpehlivanlığa layık güreşçi yoktur" kararı verdi.  1961
Sındırgılı Mehmet Ali Yağcı
  1960
Samsunlu İbrahim Karacak
  1959
Samsunlu İbrahim Karacak
  1958
Adapazarlı Adil Atan
  1957
Bandırmalı Kara Hasan Acar
  1956
Samsunlu İbrahim Karacak
  1955
İrfan Atan
  1954
Samsunlu İbrahim Karacak
  1953
İrfan Atan
  1952
Tarzan Mehmet
  1951
İrfan Atan
  1950
Hayrabolulu Süleyman Ertaş
  1949
Sındırgılı Şerif Ünal
  1948
Kırklareli'nin Kuleli Köyü'nden Mustafa Yenice
  1947
Düzceli Çolak İsmail Atay
Başpehlivanlığa güreşmiş ancak bu pehlivanlar diskalifiye edilmişlerdir.  1946
Sındırgılı Şerif Ünal
  1945
Babaeskili İbrahim Erdi
  1944
Hayrabolulu Süleyman Ertaş
  1943
Babaeskili İbrahim Erdi
  1942
Tekirdağlı Hüseyin Alkaya
  1941
Tekirdağlı Hüseyin Alkaya
  1940
Tekirdağlı Hüseyin Alkaya
  1939
Tekirdağlı Hüseyin Alkaya
  1938
Tekirdağlı Hüseyin Alkaya
  1937
Tekirdağlı Hüseyin Alkaya
  1936
Tekirdağlı Hüseyin Alkaya
  1935
Tekirdağlı Hüseyin Alkaya
  1934
Gostivarlı Mülayım
Başpehlivanlık için güreş yapmış, ancak yenişememişlerdir.  1933
Kara Ali Acar
  1932
Kara Ali Acar
  1931
Kara Ali Acar
  1930
Kara Ali Acar
  1929
Gostivarlı Mülayım
  1928
Kayıkçıoğlu Ahmet
  1927
Manisalı Rıfat Pehlivan
  1926
Çömlek Köylü Kara Emin Pehlivan
  1925
Edirne Geçkinli Köyü'nden Yusuf Bozkurt
  1924
Arnavut Benli Abdullah
 

Ziyaretçi Defteri

Son Yazılan Mesaj
AHMET YILMAZ
Derneğimizin 21.01.2018 tarihinde yapıla
Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...

Üye Girişi

Üye Girişi

Atatürk Köşesi

Engel


SİTE TASARIM & PROGRAMLAMA - KDS | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi - Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi